Ir īstais laiks, lai uzsāktu digitālu biznesu

Ārkārtas stāvoklī, kuru izraisīja corona vīruss Covid-19, daudzi uzņēmumi ir spiesti apturēt darbību. Daudzi izbeidza pastāvēšanu pavisam. Taču, kā Rainis teicis- “pastāvēs, kas mainīsies”. Šis globālais ārkārtas stāvoklis ļauj uzņēmumiem pielāgoties digitālajam laikmeta un sākt pilnā apjomā izmantot interneta, mobilo aplikāciju un straumēšanas tehnoloģijas.

Šis laiks ir arī, lai uzsāktu jaunus digitālos biznesus. Idejas, kas ilgu laiku ir bijušas galvā, un nav bijuši atbilstoši apstākļi, lai tās realizētu. Tagad ir tie ideālie apstākļi. Bizness, kas radies krīzes laikā, ir veiksmes stāsts “labajos laikos”.

Es esmu Ivars Indriks. Es vadu programmēšanas biroju. Komandai ir bagātīga pieredze ideju realizēšanā. Mēs aicinām pievērst uzmanību digitālai pasaulei un ģenerēt idejas kā transformēt esošo uzņēmumu interneta videi. Vai radīt pavisam jaunu interneta biznesu. Un ja kādam ir nepieciešama tehniska palīdzība uzprogrammēt un realizēt idejas, tad mana komanda ir gatava palīdzēt. Droši variet man zvanīt uz +371 22017377 vai rakstīt epastu uz ivars@indriks.com, vai arī uzraksti WhatsApp uz numuru 22017377.

Ja nu gadījumā ir nepieciešama palīdzība ar idejām, tad droši raksti uz idejas@indriks.com. Nosūtīsim sarakstu ar idejām, kuras mēs šobrīd redzam kā biznesa iespējas internetā. 

Ir tādi, kam viss ir slikti. Ir tādi, kas iet un dara. Radīsim jaunas darba vietas kopā!

Buy subscription